Garancia kvality

Úvod Garancia kvality

V prípade že používate starší prehliadač, objednávka nemusí správne fungovať.                      Prosím kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.


Každý zákazník je špecifický, čo sa odráža aj v požiadavkách. Našu výrobu prispôsobujeme všetkým potrebám a požiadavkám zákazníkov.Náš granulát, ktorý využívame pre PVC pletivá – poplastovanie zinkovaného drôtu, podstupuje certifikačné podmienky a bezpečnostné kritéria podľa európskych noriem, aby bola zabezpečená najvyššia ochrana pred vonkajšími vplyvmi a komfortnejšie použitie výrobkov v exteriéry.

V neposlednom rade sú všetky naše produkty z výroby distribuované priamo k Vám, na vami zadanú adresu vykládky našimi vlastnými rozvozmi bez ďalšieho zaťaženia prepravcov.

Z tohto dôvodu GARANTUJEME, že pred prebratím si zákazník preverí kvalitu našich produktov, alebo si môže dohodnúť osobné stretnutie u nás v kancelrii, kde mu priamo ukážeme kvalitu produktov pred samotnou výrobou.


 

Firma METALEST s.r.o.

Naši zákazníci sú pre nás vždy na prvom mieste a robíme maximum pre ich spokojnosť. Stopercentný servis a služby sú pre nás prioritou. Ako jediní na trhu garantujeme kvalitu ponúkaných služieb a zaviedli sme preto špecifické obchodné podmienky.

 

Tiež sústavne meriame stupeň úrovne nášho zákazníckeho servisu. Náš Obchodný predajca, sústavne meria stupeň spokojnosti našich zákazníkov a v prípade jeho oslovenia vám je k dispozicií.


Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2024 © Výroba a online predaj pletív | Štvorhranné pletivo.sk